Конференція відкрилася доповіддю професора Олексія Ковальова (м. Запоріжжя) на тему "Виклики для України: Covid-війна-рак" та презентацією програми "Скринінг раку шийки матки в Україні під час війни" (посилання на відео).
Продовженням теми профілактики раку шийки матки стала доповідь професора Наталії Володько (м. Львів) щодо проблем вакцинації від вірусу папіломи людини в Україні.
В обговоренні доповідей взяли участь представники МОЗ України та Департаменту охорони здоров'я Дніпровської обласної державної адміністрації.
Учасники конференції погодилися, що Україна має бути повноцінним учасником Програми ВООЗ "90-70-90" щодо зниження захворюваності на рак шийки матки до показників 4/100 000 до 2030 року та повної ліквідації цього захворювання у XXI столітті.