Олексій Олексійович конструктивно і захоплююче побудував лекцію, захопивши темою вже з перших хвилин. Він розповів про перші згадки про онкологію. Студентам було цікаво дізнатися, як ця наука розвивалась декілька століть тому, і як сучасні лікарі і вчені намагаються знайти нові методи лікування. Професор зауважив, щоб успішно боротися з хворобою, слід дослідити механізми, які виникають на клітинному рівні, розуміти, які зміни відбуваються й на органному рівні. Лектор детально ознайомив майбутніх медиків з процесами розвитку пухлин, їх класифікацією. Акцентував увагу на нових методах дослідження та діагностики, які використовують в усьому світі, розповів про всі відомі на даному етапі розвитку науки види боротьби з жорстокою немилосердною хворобою.
Студенти сприймали лекцію з надзвичайним інтересом, жоден не залишив аудиторію до її закінчення,довго не відпускали професора Ковальова, ставили багато запитань і винагородили оплесками.
Лекції такого формату, зустрічі студентів ЗДМУ з відомими вченими в Україні і світі триватимуть і надалі. Вони надихають, спонукають розвиватися і багато працювати над собою.
Микола Машков,
Еліна Гонтаренко,
студенти 5 курсу ЗДМУ